Kapat
ArabicAzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkish

Cami Merdiveni Paslanmaz Tutamak (Pendik)

Firmamız yüksek kalite paslanmaz çelikten imal ettiği paslanmaz korkulukların montajını titizlikle yapmaktadır. Genellikle AVM, OKUL, KAMU BİNALARI ve benzeri toplu kullanım alanlarında tercih edilmesi gereken paslanmaz korkuluklar yine birçok kişinin girip çıktığı Camilerimzde de tercih edilmelidir. Zira abdesthane ve tuvaletler nemli yerler olduğundan buralarda hijyene en üst düzeyde özen gösterilmelidir.

Paslanmaz çelikler özellik olarak pas ve kir tutmaması nedeniyle bu iş için son derece uygun metallerdir. Abdesthane ve tuvaletler dışında da paslanmaz çelik korkulukların kullanılması tavsiye edilmektedir. Çünkü camilere girenler abdest alıp girdiklerinden ıslak paslanmaz korkuluklara dokunmalarında bir sakınca yoktur.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

2 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  Vedut L
  Aralık 6, 2018 at 2:09 pm

  Merhaba

  Bahçelievler Kongre Merkezi projemiz

  İçin korkuluk imalatında kullanılmak üzere

  Aşağıda belirtilen ürünleri fiyatlandırmanızı

  Rica ederim.

  * 304 kalite 32mm çap 2mm et kalınlıktaki paslanmaz boru toplam 2000
  mtül (kg cinsinden de fiyatlanabilir)

  * Bu profile uygun dirsek 1000 adet

  * Bu profile uygun küpeşte duvar bağlantı kolçağı 2000 adet

 • Cevapla
  çiğdem ö
  Nisan 27, 2019 at 9:19 am

  Merhabalar,

  Çukurova Üniversitesi için kullandığımız korkuluk metrajı belli olmuştur. Buna göre birim fiyat üzerinden teklif vermenizi rica ederim.Toplam kullanılacak korkuluk 300 mtüldür.

  Bir de gene bina girişlerinde duvar üstünde ve duvara yandan monte olarak tutamaç kullanmak istemekteyiz. Tutamaç görselini ekte görebilirsiniz. Tutamaç toplam uzunluğu ise 200 mtüldür. Tutamaç ile ilgili de gene birim fiyat üzerinden teknik şartname ve imzalı,kaşeli fiyat teklifi gönderebilirseniz çok sevinirim.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat