Kapat
ArabicAzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkish

Engelli Rampası Krom Korkuluk (Ezaş)

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

3 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  gülçin o
  Aralık 6, 2018 at 2:00 pm

  Merhabalar, İzmir SGK İnşaat Emlakta görev yapıyorum.Mimarım. Sizden ricam İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Ek Hizmet Binası için yapılacak olan cam saçak için m2 fiyat teklifi vermeniz. Ekte de ölçüler mevcut. Yaklaşık 90 m2 bir imalat olacak. En kısa sürede dönüş yaparsanız seviniriz. İyi çalışmalar..

 • Cevapla
  Onur Y - Mak.Müh.
  Şubat 9, 2019 at 8:24 am

  Sayın yetkili, tren istasyonlarımızda bulunan merdiven ve rampalarda yapmayı planladığımız tırabzan korkuluk ve küpeşteler için 1 metretül fiyatınızı işçilik malzeme montaj dahil (istanbul yakın çevresi) olmak üzere kaşeli imzalı olarak proforma şeklinde gönderebilir misiniz lütfen iyi çalışmalar…

  not:
  – teklif sahibi kısmında sadece TCDD 1. Bölge Müdürlüğü yazsın
  – ekteki resim belirtilen 2 imalat için ayrı ayrı birer metretül fiyatlarınızı belirtiniz.

 • Cevapla
  Çiğdem Ö - Peyzaj Mimarı
  Şubat 9, 2019 at 10:05 am

  Merhabalar,

  “Adana Çukurova Üniversitesi Kuzey Yerleşkesi Herkes için Erişilebilir Çevre ve Yapılar Uygulama Projesi” kapsamında çizdiğimiz proje için bina girişlerinde merdiven ve rampalarda engelli korkuluğu kullanmak istemekteyiz.

  Fikir oluşturması bakımından kullanacağımız 70 ve 90 cm yüksekliğinde ayrıca 45 cm de engelleyici bulunan ürüne benzer görsel ekteki gibidir.

  Korkuluk ile ilgili teknik şartname ve imzalı,kaşeli fiyat teklifi gönderebilirseniz çok seviniriz. Proje çizimi hala devam etmekte olduğundan teklifi birim fiyat üzerinden hazırlamanızı rica ederim.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat