Kapat
ArabicAzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkish

Kanlıca Sahili 316 Kalite Paslanmaz Korkuluk

Kanlıca Sahiline 316 kalite paslanmaz korkuluk imalat ve montaj işinin yapılması projesi;

316 kalite paslanmaz çelik paslanmaya karşı en mukavemetli çeliktir. Eğer korkuluk sürekli suyla temas edecekse yada deniz göl gibi yerlerin yakınlarında bulunuyorsa mutlaka 316 kalite paslanmaz korkuluk montajı yapılmalıdır.

316 kalite paslanmaz çelikler dışındaki metaller özellikle denize yakın bölgelerde süratle paslanacaktır. Unutulmamalıdır ki piyasada paslanmaz çelik diye satılan ve montajı yapılan ürünlerin tamamı %100 paslanmaz değildir. Paslanamaz çeliğinde farkı kalitede ürünleri vardır. Ortamın gerektirdiği kalitedeki paslanmaz çeliğin kullanılması büyük önem arz etmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

2 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  bulent.t
  Nisan 27, 2019 at 9:20 am

  Sn. Satış Yetkilisi,

  İBB Yapı İşleri Müdürlüğü’nün ihtiyacı olan ve odamızdan rayiç fiyatları talep edilen ekteki söz konusu malzemelerden firmanızın ürün – satış portföyünde olan kalemler için rayiç fiyatınızı rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  İyi günler..

 • Cevapla
  Bo Paslanmaz
  Haziran 12, 2020 at 9:20 am

  Ayrıca paslanmaz sacın farklı özellikleri ile birlikte üretilen malzemeler daha kaliteli bir şekilde faaliyet gösterebilmektedir. Paslanmaz sac malzemesinin en yaygın kullanımı dekorasyon amaçlı malzemeler, ürünler içerisinde görülmektedir.

  #paslanmaz #paslanmazsac #paslanmazrulo #paslanmazboru

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat