Kapat
ArabicAzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkish

Özürlü Rampası Krom Çelik Korkuluk

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

3 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  KAYA Ç
  Ekim 24, 2020 at 8:51 am

  Firmamız 30 yıldır paslanmaz sektöründe siz değerli müşterilerimize 430,201 ve 304 kalite sac ithalatı ve boru profil üretim
  Hatlarıyla hizmet vermektedir.
  Firmanızın paslanmaz sac , boru ve profil ihtiyaçlarınızda bizden de teklif alırsanız size kaliteli ürün ve rekabetçi fiyatlarımızla hizmet vermek isteriz.
  Siparişlerinizi bekler iyi çalışmalar dileriz.

 • Cevapla
  Fatih Ö
  Ekim 24, 2020 at 8:53 am

  Merhaba,
  Arnavutköy’de yer alan projemiz için;
  1- Ekteki paslanmaz korkuluk ürününüzden yaklaşık 24m düz ve yaklaşık 17m merdiven eğiminde olacak şekilde (içerideki küpeşte istenilmiyor) fiyat teklifinizi alabilir miyim.
  2- Ayrıca ekteki görselindeki gibi yaklaşık 105 metrelik bahçe korkuluğu yapacağız. Lama profili her yerde yapılıdığı gibi 45 kesimlik olup boyda fire vermemek için yüksekliği 150cm lik düşünebiliriz.
  Teklifinizi müşteriye iletebilmem için adres bilgilerinin yazılı, firma logolu pdf formatında göndermenizi rica ediyorum. Fiyat içerisinde nakliye ve montajı ayrı belilrtip, mümkünse KDV istenilmemektedir.
  Bilgilerinize.

 • Cevapla
  Abdullah Ç
  Ekim 24, 2020 at 8:55 am

  İsaköy / Ağva / Şile / İstanbul ‘da bulunan T Trafo Merkezine ait tarafımızca yüklenilen işte binanın merdiven ve sahanlıklarında Paslanmaz Çelik Korkuluk işi yapılacaktır. Yaklaşık 55 metre kadar olan toplam korkuluk işi ile ilgili şartnamenin alt koşulları ekte bilginize sunulmuştur.

  Tarafımıza fiyat teklifinizi bekliyoruz.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat