Kapat
ArabicAzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkish

Paslanmaz Çelik Korkuluk nedir?

Paslanmaz çelik, çeliğin minimum %10,5 ilâ %11 arasında krom eklenerek elde edilen alaşımıdır.

Paslanmaz çelik, korozlanma veya paslanma yapmaz ve sıradan çelikler gibi üzerinde su lekeleri bırakmaz. Ancak tamamen leke geçirmez değildir, düşük oksijenli ve zayıf sirkülasyonlu ortamlar ile yüksek tuzluluk paslanmaz çeliği etkiler. Krom oranı ve pasivasyon oranı çeliğin korozyona ve pasa direnci belirler.

[Toplam: 2   Ortalama: 4/5]

2 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  Çiğdem Ö - Peyzaj Mimarı
  Şubat 9, 2019 at 8:28 am

  Merhabalar,

  Çukurova Üniversitesi için kullandığımız korkuluk metrajı belli olmuştur. Buna göre birim fiyat üzerinden teklif vermenizi rica ederim.Toplam kullanılacak korkuluk 300 mtüldür.

  Bir de gene bina girişlerinde duvar üstünde ve duvara yandan monte olarak tutamaç kullanmak istemekteyiz. Tutamaç görselini ekte görebilirsiniz. Tutamaç toplam uzunluğu ise 200 mtüldür. Tutamaç ile ilgili de gene birim fiyat üzerinden teknik şartname ve imzalı,kaşeli fiyat teklifi gönderebilirseniz çok sevinirim.

 • Cevapla
  busra b
  Nisan 4, 2019 at 11:48 am

  Merhaba sayın yetkili;

  Yerköy, Yozgat , Sorgun, Akdağmadeni, Yıldızeli (Yozgat-Sivas arası ) olmak üzere 5 farklı noktada YHT terminal binaları inşaatı yapılması projesi kapsamında nakliye dahil aşağıdaki ürün ve ürünle ilgili olarak detaylı poz tarifinde belirtildiği gibi imalat için fiyat teklifinizi rica ederim.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WhatsApp chat