Kapat

Paslanmaz duvar korkuluğu Fiyatı

304 kalite paslanmaz çelikten projesine uygun ölçülerde imal edilecek olan paslanmaz çelik merdiven korkuluğu ve küpeştesinin projesine uygun olarak imal edilmesi için gerekli atölye masrafları, kaynak, argon kaynağı, rozet, mafsal, somun, torna, freze, polisaj, metrik bağlantı elemanları, ufak malzemeler ve çelik cıvata kullanılması ve yerine montajı için gerekli her türlü malzeme ve zayiatı, işçilik, malzemenin şantiyeye nakliyesi, iş yerindeki yükleme, boşaltma, yatay ve düşey taşımalar, genel giderler ve yüklenici kârı dâhil 1 kg fiyatıdır.

Ölçü: Projesine göre imal edilen paslanmaz çelik imalat yerine konulmadan önce tartılır ve bir zabıtla ataşmana geçirilir.

İdare lüzum görürse proje boyutları üzerinden bütün aksamın cetveldeki ağırlıklarına (TSE normlarına göre ağırlıkları hesap edilir, standart olmadığı takdirde Alman normlarına göre hesap yapılır.) nazaran tartı ağırlığını tahkik eder. Bu tahkik neticesinde cetvellere nazaran % 5 ağırlık fazlasına kadar ödeme yapılır. % 5‘den fazla ağırlık dikkate alınmaz.

Hesap tahkikinde perçin ve cıvata delikleri dolu kabul edilir. Bu tartı neticesinde bulunulan ağırlığın cetveldekinden az olması halinde yapılan imalatın idarece kabul edilmesi şartıyla tartı esas alınır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  Ersa E
  Mart 15, 2023 at 6:38 am

  Aşağıda ölçüleri verilen yerleri alüminyumdan küpeşte-korkuluk yaptırmak istiyoruz. Modeli ektedir renk antrasit gri, üst kısmı ağaç pvc gürünümlüdür. Acil fiyat teklifinizi iletirmisiniz.
  a) Kare dikey emniyet şeritli korkuluk baba profilli: 14,2 metretül
  b) Kare dikey emniyet şeritli korkuluk alın montajlı 13.5 metretül

 • Cevapla
  Ersa E
  Mart 23, 2023 at 10:06 am

  1- Aşağıda ölçüleri verilen yerleri alüminyumdan küpeşte-korkuluk yaptırmak istiyoruz. Modeli ektedir renk antrasit gri, üst kısmı ağaç pvc gürünümlüdür. Acil fiyat teklifinizi iletirmisiniz.
  a) Kare dikey emniyet şeritli korkuluk baba profilli: 14,2 metretül
  b) Kare dikey emniyet şeritli korkuluk alın montajlı 13.5 metretül

  2- Birde ekteki resimleri ve boyutları verilen 4+16+4 camlı doğrama yapılacaktır. Doğrama miktarı 36 metretül ve cam miktarı 10,7 metrekaradir.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir