Kapat

Neden Paslanmaz Çelik

Projesine göre galeri boşluğu kenarına, toplamda 165 cm. 110 cm yüksekliğinde, Ø8 cm.’lik dolu kesit 1. sınıf çamdan vernikli ahşap küpeştesi, 80×4 mm. ebadında paslanmaz çelik dikmeli, dikmelerin M6 ve M10 vidaları yardımıyla yandan bağlantılı sistem ile döşemeye sabitlenmesi, zemine birleştiği noktalarda paslanmaz çelik rozetli, ölçüsüne göre montaj delikleri açılmış 5+5 mm. süt lamine camın, metal montaj elemanlarıyla dikmelerdeki paslanmaz çelik lamalara montajı ile 5+5 mm. temperli, rodajlı süt lamine camlı (Hcam= 140 cm., cam kenarları rodajlı)

304 kalite paslanmaz çelik ahşap tutamaklı merdiven korkuluğu imalatının yapılması gerekli atölye masrafları, kaynak, argon kaynağı, rozet, mafsal, somun, torna, freze, polisaj, metrik bağlantı elemanları, ufak malzemeler ve çelik cıvata kullanılması, imalat ve/veya malzemenin işyerine nakli, yerine montajı için inşaat yerindeki yükleme, yatay ve düşey taşıma, boşaltma, her türlü malzeme ve zayiatı, işçilik araç ve gereç giderleri ile KDV hariç, 1 metre fiyatıdır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

4 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  Kanat K - Architect
  Şubat 9, 2019 at 8:30 am

  Merhabalar,
  İstanbul yeni hava alanı için paslanmaz korkuluk temin edilecektir.
  Alttaki linkte dwg çizimi bulunan paslanmaz korkuluğa fiyat teklif vermeniz rica ediyoruz.

  Duvar tipi korkuluğun toplam metrajı – 14,72 mt
  Ayak tipi korkuluğun toplam metrajı – 10,28 mt

 • Cevapla
  Zeynep D
  Nisan 27, 2019 at 8:48 am

  Merhaba,

  Amerikan Hastanesi için ekte fotoğrafını gönderdiğimiz drenaj çukurunun etrafına paslanmaz korkuluk yapılması talep edilmektedir.

  Sizleri hastanemize keşfe davet etmek isteriz.

 • Cevapla
  Rahmi K
  Nisan 1, 2021 at 9:00 am

  Biz belirli aralıklarda müşterilerimiz için Ana Giriş Üstü aksamları Paslanmaz Çelik olan Cam Saçak alımı yapmaktayız ve şimdi 1000X2000 ebatlarında Cam Saçağa ihtiyacımız vardır.

  Sizlerden ricamız bize aksamları paslanmaz çelik olan Cam Saçak çeşitlerine göre ayrıntılı fiyat teklifi vermeniz dir ve karşılıklı memnun kalınması halinde siparişlerimizin bundan böyle sizinle devam etmesi olacaktır.

 • Cevapla
  Serdar Ö
  Nisan 1, 2021 at 9:01 am

  Ekli resimde görüldüğü şekilde 1 adet Korkuluk camı patlamıştır. Detayları aşağıda yer almaktadır. Camın değişimi ile ilgili fiyat teklifi rica ederiz. İyi çalışmalar dileğiyle

  6+6 Temperli, oval korkuluk camı
  En 1626 mm
  Boy 1000 mm

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir