Kapat

Paslanmaz Çelik Korkuluk nedir?

Paslanmaz çelik, çeliğin minimum %10,5 ilâ %11 arasında krom eklenerek elde edilen alaşımıdır.

Paslanmaz çelik, korozlanma veya paslanma yapmaz ve sıradan çelikler gibi üzerinde su lekeleri bırakmaz. Ancak tamamen leke geçirmez değildir, düşük oksijenli ve zayıf sirkülasyonlu ortamlar ile yüksek tuzluluk paslanmaz çeliği etkiler. Krom oranı ve pasivasyon oranı çeliğin korozyona ve pasa direnci belirler.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4]

4 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  Çiğdem Ö - Peyzaj Mimarı
  Şubat 9, 2019 at 8:28 am

  Merhabalar,

  Çukurova Üniversitesi için kullandığımız korkuluk metrajı belli olmuştur. Buna göre birim fiyat üzerinden teklif vermenizi rica ederim.Toplam kullanılacak korkuluk 300 mtüldür.

  Bir de gene bina girişlerinde duvar üstünde ve duvara yandan monte olarak tutamaç kullanmak istemekteyiz. Tutamaç görselini ekte görebilirsiniz. Tutamaç toplam uzunluğu ise 200 mtüldür. Tutamaç ile ilgili de gene birim fiyat üzerinden teknik şartname ve imzalı,kaşeli fiyat teklifi gönderebilirseniz çok sevinirim.

 • Cevapla
  busra b
  Nisan 4, 2019 at 11:48 am

  Merhaba sayın yetkili;

  Yerköy, Yozgat , Sorgun, Akdağmadeni, Yıldızeli (Yozgat-Sivas arası ) olmak üzere 5 farklı noktada YHT terminal binaları inşaatı yapılması projesi kapsamında nakliye dahil aşağıdaki ürün ve ürünle ilgili olarak detaylı poz tarifinde belirtildiği gibi imalat için fiyat teklifinizi rica ederim.

 • Cevapla
  Baturay K
  Mayıs 11, 2021 at 9:44 am

  Sakarya’da kaba inşaatı tamamlanmış olan Hastanenin İç dekorasyon işleri ihalesi; merdiven işleri kapsamında korkuluk ve demir boru küpeşte kalemleri için teklifinizi rica ediyoruz. Teklifinizi ekte bulunan dosyadaki şartlar doğrultusunda göndermenizi rica ederiz.
  Gerekli bilgilerin bulunduğu proje paketi ektedir.
  Saygılarımızla,

 • Cevapla
  ercan.a
  Şubat 22, 2022 at 10:28 am

  Firmamızda devreye alınan personel geçiş turnikelerinin etrafında boşluklar olması nedeniyle kişileri turnikeden geçmeye zorlayamıyoruz. Bu nedenle turnike etrafına yaklaşık 5 metre korkuluk (küpeşte) yaptırmak istiyoruz. Firmamızda merdiven ve turnikede kullanılan malzeme paslanmaz malzeme olduğundan yine aynı şekilde paslanmaz yaptırmak istiyoruz.

  Bu yüzden aşağıdaki görsellere uygun fiyat teklifi sunmanızı rica ederiz.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir