Kapat

Trafo Merkezi Çelik Korkuluğu (Ayedaş)

ELEKTROSTATİK BOYALI SICAK DALDIRMA GALVANİZLİ PROFİL KORKULUK(YANGIN MERDİVENİ)
Genel
Merdiven projesinde belirtilen korkulukların projesinde belirtildiği şekilde imalatı ve montajını kapsamaktadır. İmalat, bu işlerde uzman firmaya yaptırılacaktır. Yüklenici kullanacağı tüm malzemeleri ve ilgili imalat projelerini ve uygulayıcı firmayı Proje Müdürüne onay için sunacaktır. Projelerin onayından sonra yerinde örnek imalat yapılacak. Örnek imalat Proje Mimarı (müellif) ve Proje Müdürüne onaya sunulacak. Örnek imalata Onay alınmadan kesinlikle imalata başlanmayacaktır.


Malzemeler
Elektrostatik Boyalı Galvaniz Profil Ø 50 3.0 Mm. Et Kalınlığı Küpeşte Elektrostatik Boyalı Galvaniz Profil Ø 50 3.0 Mm. Et Kalınlığı Korkuluk Taşıyıcı Çerçeve Ve Dikmeler Elektrostatik Boyalı Galvaniz Profil Ø 30 2.0 Mm. Et Kalınlığı Korkuluk Ara Dikmeleri Tüm Bağlantı Elemanları Ve Korkuluk Metal Aksam Elektrostatik Boya Rengi Mat Ral 7021 Olacaktır. Küpeşte h:110 cm de olacaktır. Duvar kenarı, duvara monte Elektrostatik Boyalı Galvaniz Profil küpeşte h:90 cm dir.

İmalat Montaj
İmalata başlamadan önce mutlaka rolöve alınarak proje boyutları ile karşılaştırılacak. Farklılık var ise buna ilişkin proje hazırlanacak hazırlanan projenin Proje müdürünün onayından sonra imalata geçilecektir. İmalat atölye ortamında yapılacaktır. Atölye ortamında hazırlanan imalatın tüm kaynak çapakları alınacak gerekli temizlik işlemi yapıldıktan sonra daldırma galvaniz işlemi yapılacaktır. Atölyedeki boyutlandırma işleminden sonra polisaj yapılacak yüzeyler pürüzsüz ve kumsuz olacak şekilde TS EN 1179 standardına uygun ve TS EN ISO 1461 standartlarına göre ortalama 460 gr/m2 ağırlığında, 65 mikron kalınlıkta sıcak daldırma galvanizleme işlemi yapılacaktır. Galvanizlemede kullanılacak çinko banyosu en az % 98.5 çinko içermelidir. Galvaniz işleminden sonra kesinlikle kaynak, delme gibi işlemler yapılmayacaktır. Galvaniz işleminden sonra, daldırma galvaniz kaplamalı metaller üzerine uygulanacak elektrostatik toz boyanın kullanım sırasında kolay yıpranmaması ve kalkmaması için gerekli kimyasal katkıları içeren elektrostatik toz boya kullanılacak ve galvaniz kaplı metaller gerekli kimyasal işlemlerden (yağ alma, aşındırma, vs.) geçirildikten sonra elektrostatik toz boya ile boyanacak ve korumaya alınacaktır. RAL 7021 Schwarzgrau elekrostatik toz boya kullanılacaktır. Zedelenmiş hiçbir malzemenin kullanılmasına kesinlikle kullanılmayacaktır. Döşeme ve merdiven kaplama imalatları tamamlandıktan sonra korunaklı olarak iş yerine getirilecek ve projesinde belirtildiği şekilde montaj yapılacaktır. Montaj kullanılan tüm vida ve cıvatalar, sökülmeyecek şekilde sağlamca sabitlenecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

4 Müşteri Yorumu

 • Cevapla
  alper a
  Aralık 6, 2018 at 1:49 pm

  al . korkuluk: paslanmaz çelik ten yapmış olduğunuz korkulukların fiyatı nedir. ayrıca aleminyum 155 tl olan için. benim yurt inşaatım vardır .kıbrıs güzelyurt da dır .buraya hizmetiniz var mı.

 • Cevapla
  Ekrem S - Mak.Müh.
  Şubat 9, 2019 at 8:26 am

  Merhaba
  Kırgizistan Bişkek teki Hastane Projemiz için ihtiyacımız olan malzemeler ek’te mevcuttur teklifinizi ürünlere ait teknik donelerinizi ve sertifikalarınızı bekler iyi çalışmalar dileriz.

 • Cevapla
  Burcu S
  Haziran 17, 2020 at 6:54 am

  Merhabalar, ekli detaylar paralelinde fiyat teklifinizi rica ederiz.

  ALÜMİNYUM KORKULUK YAPILMASI (20×20 mm Dolu Profiller, 110 cm ara ile düşey ve 11 cm Ara ile
  Yatay profiller, 2 Kat Koruyucu Astar ve Epoksi/PU Boyalı, Akzonobel Nairobi, H:27 cm)

  ALÜMİNYUM KORKULUK YAPILMASI (50×8 mm Lama Küpeşte,
  30×10 mm Lama Dikme 110 cm ara ile, H:85 cm) (RAL 7016)

  ALÜMİNYUM TRABZAN YAPILMASI (H:90 cm)

  Teşekkürler, İyi Çalışmalar.

 • Cevapla
  adem a
  Haziran 25, 2020 at 9:18 am

  Merhaba, ismim Adem

  Internet sitenizde paslanmaz çelik’ten korkuluk beğendim . Resim No: 7
  Bu konu ile bigi verirseniz memnun olurum.

  Paslanmaz çelik tanıma numarası:
  kalite 304(1.4301) bu üründen tercih ediyorum.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir