Kapat

316 Kalite Paslanmaz Korkuluk


Proje Detayları

Üst küpeşte 51mm 316 kalte paslanmaz Krom
Korkuluk Dikmeleri 316 kalite 38mm paslanmaz çelik
Ara kayıtlar 3 adet Parlak Paslanmaz çelik 16mm
Zemin montaj şekli Kaynaklı ve Epoksi-Gijon ile
Birleşim yerleri Paslanmaz Dirsek ve Bilezik ile

Proje Açıklaması

316 kalite paslanmaz korkuluk imalat ve montaj işinin yapılması projesi;

316 kalite paslanmaz çelik paslanmaya karşı en mukavemetli çeliktir. Eğer korkuluk sürekli suyla temas edecekse yada deniz göl gibi yerlerin yakınlarında bulunuyorsa mutlaka 316 kalite paslanmaz korkuluk montajı yapılmalıdır.

316 kalite paslanmaz çelikler dışındaki metaller özellikle denize yakın bölgelerde süratle paslanacaktır. Unutulmamalıdır ki piyasada paslanmaz çelik diye satılan ve montajı yapılan ürünlerin tamamı %100 paslanmaz değildir.

Paslanamaz çeliğinde farkı kalitede ürünleri vardır. Ortamın gerektirdiği kalitedeki paslanmaz çeliğin kullanılması büyük önem arz etmektedir.

 

Dubleks daire 316 kalite Korkuluk

Dubleks daireler, genellikle iki katlı bir daire tipidir ve bu nedenle farklı katlar arasında bir geçiş sağlamak için merdivenlere ihtiyaç duyarlar.

Bu daireler, modern şehir yaşamının hızlı tempolu gereksinimlerine uygunluğu ve genellikle muhteşem manzaralara sahip olmaları nedeniyle çok talep görmektedirler. Ancak, bu tür konutların kullanımı, güvenlik ve estetik açısından bazı sorumlulukları da beraberinde getirir.

 

Bazı yerel yönetmelikler, merdiven korkuluklarının belirli standartlara uygun olmasını gerektirebilir. Bu nedenle, deniz gören daire sahipleri ve tasarımcıları, yerel bina kodlarına ve düzenlemelere uygun bir şekilde tasarım yapmalıdır.

 

Merdiven Korkuluğu Tasarımı

Denize yakın daire merdiven korkuluğu tasarımı, kullanıcının ihtiyaçlarına ve evin tarzına bağlı olarak değişebilir. Ahşap, cam, metal gibi farklı malzemeler kullanılabilir ve farklı desenler ve renklerle özelleştirilebilir.

Bu, her  daireye benzersiz bir görünüm kazandırabilir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Benzer Projeler