Kapat

Camlı Merdiven Korkuluk


Proje Detayları

Üt küpeşte 51mm paslanmaz krom
Dikmeler 38mm paslanmaz çelik
Camlar 4+4mm lamine şeffat
Bağlantı noktaları Kaynak + Bilezik kapama
Yerden yükseklik 90cm
Cam tutucular Paslanmaz cam tutucu kulak

Proje Açıklaması

Cam korkuluk fiyatları belirlenirken kullanılan camın özellikleri, montajın yapılacağı yer, kullanılacak olan korkuluk modeli varsa camla beraber kullanılacak aparatların özellikleri göz önünde bulundurulur. Firmamız uygun modeli belirlerken en başta müşterilerinin görüşlerinden sonra ise tecrübesinden faydalanır. 

Herhangi bir ürünümüzle ilgili fiyat teklifi alırken teklif mailine varsa istenilen modelin çizimi yoksa örnek olabilecek bir resim eklenmesi (örneğin sitemizdeki resimlerden) işleri hızlandıracaktır.

Temperli cam korkulukların; standart camın ısıl işlem görüp sertleştirilmesi ve bu camların paslanmaz cam tutucualüminyum cam tutucu, alüminyum cam yatağı ve dikme aparatlarıyla sabitlenmesi işlemidir. Bildiğimiz şişe camlar özel fırınlarda yüksek ısılara mazur bırakıldığında sertleşip daha sağlam hale gelir. Camın bu özelliği sayesinde çok kırılgan bilinen standart camlar güvenli korkuluklar haline gelebiliyor.

Temperli cam korkuluk montajı konusunda deneyimli firmamız istenilen boyut ve özellikte projelerinizi hassasiyetle bitirip en iyi şkilde teslim etmektedir.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]

Benzer Ürünler