Kapat

Dikine Çubuklu Paslanmaz Korkuluk Fiyatları


Proje Detayları

Küpeşte Ölçüsü yerden yükseklik 100cm
Dikme ayaklar 80cm ara ile 38mm paslanmaz
Dik emniyet çubukları 15cm ara ile 16mm Paslanmaz
Dönüş yerleri Kaynaklı ve Polisajlı

Proje Açıklaması

Dikine Çubuklu Merdiven Korkuluklar ilk öğretim okulları ve özellikle ana okullarında tercih edilmelidir. Belirli yaşlardaki çocukların tırmanma alışkanlıklarından dolayı güvenlik seviyesinin arttırılması gerekmektedir. Yatay emniyet şeritli korkuluklar sa tırmanmak için uygun yerler olabilir.

Dikey emniyet çubuklu korkuluklarda iki adet 19mm yatay ara kayıt bunlara bağlı ortalama 15-20cm aralıklarla 16mm dikine çubuklar bulunur. Bu dik kaynatılan çubuklara tırmanılması mümkün değildir. Bu çubukların her bir ucuna özel tapalar konulduğundan herhangi bir kesici delici özelliği kalmaz.

Korkuluğun dikmeleri 38mm paslanmaz (krom ilaveli çelik), üst küpeştesi de 51mm dir. Bu korkuluklar özellikle okullarda kullanıldığından yetişkinler için 90 cm yükseklikte bulunan tutunma küpeştesine ilave olarak 70cm olmak üzere ikinci tutunma konsolu da konulabilir.

YERE KADAR PASLANMAZ BORU KORKULUK ;
Basamak üstüne basan veya merdiven yanına tutturulan 1,5mm et kalınlıklı (dikmeler iki basamakta bir Ø32mm, h=90cm küpeşte Ø50mm, yatay borular 3adet Ø16mm çaplı), paslanmaz çelik boru profillerle tekniğine uygun merdiven korkuluğu ve/veya boşluk kenarı korkuluğu yapılması, parçaların eklenmesi ve komşu elemanlara zarar vermeden yerine montesi 1mt fiyatı.

DUVAR BAĞLANTILI / KISA DİKMELİ PASLANMAZ BORU KORKULUK
1,5mm et kalınlıklı (dikmeler Ø32mm, küpeşte h=90cm Ø50mm), paslanmaz çelik boru profillerle tekniğine uygun duvara monteli ve/veya parapet üstü korkuluk yapılması, parçaların eklenmesi ve komşu elemanlara zarar vermeden yerine montesi 1mt fiyatı

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Benzer Ürünler