Kapat

Engelli Rampa Korkuluk


Proje Detayları

Üst küpeşte yüksekliği 90cm yerden
Engelli küpeştesi 70cm yerden
Küpeşte çapları 51lik paslanmaz çelik
Dikmeler 38lik paslanmaz çelik
Yatay korkuluklar isteğe bağlı 16lık paslanamaz
Zemin bağlantısı Epoksi ve tij ile sert zemine
Birleşim noktaları Kaynaklı ve bilezikli
Diğer bağlantı aksesuarları Paslanmaz çelik 304 kalite

Proje Açıklaması

Günümüzde bulundurulması zorunlu olan engelli merdiven ve rampalarının korkuluklarıda en az merdiven kadar önemlidir. Diğer paslanmaz korkuluklarda olduğu gibi bu alandada firmamız oldukça başarılı işler yapmıştır.

Bu korkuluklar fiyat bakımından diğer korkuluklarla benzerlik göstermekle beraber isteğe ve kullanım alanına göre yapılacak küçük değişiklikler fiyatın değişmesine etkendir. Paslanmaz merdiven korkulukları ve paslanmaz engelli rapması korkulukları hakkında detaylı bilgi için bizi arayın.

Paslanmaz korkulukların yüzeyi satine, parlak ve mat olarak çeşitlendirilir. Genelde tercih edilen parlak yüzeyli paslanmaz korkuluklardır.

Satine yüzeyli paslanmaz korkuluklar ise mat yüzeyin hep ayı yönde zımparalanmasıyla elde edilir. Satine yüzeyin özelliği parlak yüzey kadar çabuk çizilmemesi çizilse dahi yenilenmesinin kolay olmasıdır. Bu sebeple kamu kurum ve kuruluşlarında yada halka açık alanlarda satine paslanmaz korkulukları tercih edilir.

Ev ofis gibi  nistepeten daha sakin alanlada ise güzel görüntüsü sebebiyle parlak yüzeyli paslanmaz korkuluklar tercih edilir. Parlak yüzeyli paslanmaz korkuluklar ve satine paslanmaz korkuluk resimlerine sitmizden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Benzer Ürünler