Kapat

Paslanmaz Duvar Korkuluğu


Proje Detayları

Yerden yükseklik 90cm + 70cm 2 Adet
Montaj şekli Paslanmaz çelik duvar tutamağı
Dönüş yerleri Kaynaklı ve bilezikli

Proje Açıklaması

304 kalite paslanmaz çelikten projesine uygun ölçülerde imal edilecek olan paslanmaz çelik merdiven korkuluğu ve küpeştesinin projesine uygun olarak imal edilmesi için gerekli atölye masrafları, kaynak, argon kaynağı, rozet, mafsal, somun, torna, freze, polisaj, metrik bağlantı elemanları, ufak malzemeler ve çelik cıvata kullanılması ve yerine montajı için gerekli her türlü malzeme ve zayiatı, işçilik, malzemenin şantiyeye nakliyesi, iş yerindeki yükleme, boşaltma, yatay ve düşey taşımalar, genel giderler ve yüklenici kârı dâhil 1 kg fiyatıdır.

Ölçü: Projesine göre imal edilen paslanmaz çelik imalat yerine konulmadan önce tartılır ve bir zabıtla ataşmana geçirilir.

İdare lüzum görürse proje boyutları üzerinden bütün aksamın cetveldeki ağırlıklarına (TSE normlarına göre ağırlıkları hesap edilir, standart olmadığı takdirde Alman normlarına göre hesap yapılır.) nazaran tartı ağırlığını tahkik eder. Bu tahkik neticesinde cetvellere nazaran % 5 ağırlık fazlasına kadar ödeme yapılır. % 5‘den fazla ağırlık dikkate alınmaz.

Hesap tahkikinde perçin ve cıvata delikleri dolu kabul edilir. Bu tartı neticesinde bulunulan ağırlığın cetveldekinden az olması halinde yapılan imalatın idarece kabul edilmesi şartıyla tartı esas alınır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Benzer Ürünler