Close

Paslanmaz Lamalı Korkuluk


Proje Detayları

Yükseklik100cm
Üst Küpeşte51mm Paslanmaz Çelik
DikmelerPaslanmaz Lama
Ara Kayıtlar4 adet 16mm
Bağlantı NoktasıYandan Bağlantı
Birleşim NoktalarıKaynak / Bilezik

Proje Açıklaması

Paslanmaz korkuluk üretimimizde sınırsız sayıda model mevcuttur. Bu modeller öncelikle müşteri isteğine sonrada montaj alanına uygunluğu göz önüne alınarak oluşturulur. Paslanmaz korkuluk modellerimizden biri de lamalı paslanmaz korkuluk ürünümüzdür.

Lamalı paslanmaz ürünümüz gerek sağlamlığı gerekse estetik yapısıyla göz doldurmaktadır. Lamalı paslanmaz korkulugun montaj işlemleri diğer korkuluklara benzesede kullanılan malzeme sebebiyle aksesuarlar da farklılık gösterir.

Fiyat açısından standart bir paslanmaz korkuluğun biraz üzerinde olduğu söylenebilir. Bununla beraber sağlamlık ve estetik görünümü standart paslanmaz korkuluğun birhayli üstündedir.

 

Lamalı paslanmaz korkuluklar beton veya mermer zemine monte edilebildiği gibi demir merdivenlere yandan veya üstten bağlantılı olarakta motajı yapılabilir.

Paslanmaz korkuluk gibi lamalı korkuluklarda camlı ve halatlı olarak modellendirilebilir. lamalı korkuluklarda en cok terçih edilen ise halatlı korkuluktur. Halatlı korkuluğun sağlam olmasının yanı sıra montaj kolaylığı ve güven veren görüntüsü de tercih sebepleri arasında gösterilebilir.

Lamalı paslanmaz korkuluğunuzu ister halatlı isterseniz camlı olarak tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen bizi arayın.

 

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

Benzer Projeler

WhatsApp chat