Kapat

Paslanmaz Lamalı Korkuluk


Proje Detayları

Yükseklik 100cm
Üst Küpeşte 51mm Paslanmaz Çelik
Dikmeler Paslanmaz Lama
Ara Kayıtlar 4 adet 16mm
Bağlantı Noktası Yandan Bağlantı
Birleşim Noktaları Kaynak / Bilezik

Proje Açıklaması

Paslanmaz korkuluk üretimimizde sınırsız sayıda model mevcuttur. Bu modeller öncelikle müşteri isteğine sonrada montaj alanına uygunluğu göz önüne alınarak oluşturulur. Paslanmaz korkuluk modellerimizden biri de lamalı paslanmaz korkuluk ürünümüzdür.

Lamalı paslanmaz ürünümüz gerek sağlamlığı gerekse estetik yapısıyla göz doldurmaktadır. Lamalı paslanmaz korkuluğun montaj işlemleri diğer korkuluklara benzese de kullanılan malzeme sebebiyle aksesuarlar da farklılık  gösterir.

Fiyat açısından standart bir paslanmaz korkuluğun biraz üzerinde olduğu söylenebilir. Bununla beraber sağlamlık ve estetik görünümü standart paslanmaz korkuluğun bir hayli üstündedir.

 

Lamalı paslanmaz korkuluklar

Beton veya mermer zemine monte edilebildiği gibi demir merdivenlere yandan veya üstten bağlantılı olarakta motajı yapılabilir.

Paslanmaz korkuluk gibi lamalı korkuluklarda camlı ve halatlı olarak modellendirilebilir. lamalı korkuluklarda en cok terçih edilen ise halatlı korkuluktur. Halatlı korkuluğun sağlam olmasının yanı sıra montaj kolaylığı ve güven veren görüntüsü de tercih sebepleri arasında gösterilebilir.

Merdiven korkuluğu motajı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biride kullanıulan malzemenin, kullanılacak alana uygun olmasıdır. Standart bir merdiven korkulukta boru veya profil dikme kullanılırken bazı alanlarda dolu paslanmazdan imal edilen lama dikmeler tercih edilir.

Lama dikmeli korkuluklar diğer korkuluklara göre nispete daha sağlam olduğu gibi özellikle dış mekanlarda daha şık bir görüntü vermektedir.

Lamalı merdiven korkuluklarında boru yan şeritler kullanıldığı gibi yine paslanmaz çelik halatların kullanılması da oldukça yaygındır. Bir çok model ve özellikte ürün ile firmamız size en uygun seçeneği sunarken güvenlik ve estetiği ön planda tutar.

Okul, kreş ve alışveriş merkezleri gibi çocukların çok bulunduğu ve güvenlik önlemlerinin yüksek olması gereken yerlerde kullanılması gereken paslanmaz korkuluklar normalden yüksek olabilir.

Bu korkulukların yüksek yapılmasının yanı sıra yatay ve dikey emniyet şeritlerinin de sıklaştırılması gerekebilir. Paslanmaz korkuluğun kaynatılmasında da özel paslanmaz kaynak elektrodu veya tig (argon) kaynağı kullanılır.  Merdiven korkuluklarında kullanılan diğer korkuluk çeşitleri hakkında bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Fiyat tekliflerimiz için bizi arayın.

Lamalı paslanmaz korkuluğunuzu ister halatlı isterseniz camlı olarak tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen bizi arayın.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Benzer Projeler