Kapat

Paslanmaz Okul Korkuluk


Proje Detayları

Tutma yeri 51 mm paslanmaz çelik boru
Kırım ve dönüşler 51 mm patent dirsek
Birleşimler 54 mm paslanmaz bilezik
Tutucular 51 mm 'L' kolçak
Yükseklik 90 cm standart ölçü

Proje Açıklaması

Merdiven korkuluğu motajı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biride kullanıulan malzemenin, kullanılacak alana uygun olmasıdır. Standart bir merdiven korkulukta boru veya profil dikme kullanılırken bazı alanlarda dolu paslanmazdan imal edilen lama dikmeler tercih edilir.

Lama dikmeli korkuluklar diğer korkuluklara göre nispete daha sağlam olduğu gibi özellikle dış mekanlarda daha şık bir görüntü vermektedir.

Lamalı merdiven korkuluklarında boru yan şeritler kullanıldığı gibi yine paslanmaz çelik halatların kullanılması da oldukça yaygındır. Bir çok model ve özellikte ürün ile firmamız size en uygun seçeneği sunarken güvenlik ve estetiği ön planta tutar.

Okul, kreş ve alışveriş merkezleri gibi çocukların çok buluınduğu ve güvenlik önlemlerinin yüksek olması gereken yerlerde kullanılması gereken paslanmaz korkuluklar normaliden yüksek olabilir.

Bu korkulukların yüksek yapılmasının yanı sıra yatay ve dikey emniyet şeritlerininde sıklaştırılması gerekebilir. Paslanmaz korkuluğun kaynatılmasında da özel paslanmaz kaynak elektrodu veya tig (argon) kaynağı kullanılır.  Merdiven korkuluklarında kullaılan diğer korkuluk çeşitleri hakkında bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Fiyat tekliflerimiz için bizi arayın.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Benzer Ürünler