Kapat

Yandan Bağlantılı Korkuluk


PROJE DETAYLARI

Yan bağlantı aparatı U kanal; dikme ölçüsüne uygun paslanmaz çelik aparatlar
Dikmeler 32mm paslanmaz çelik boru
Üst küpeşte 51 mm paslanmaz çelik boru
Ara kayıtları 16 mm paslanmaz çelik boru
Paslanmaz çelik özelliği 304 kalite paslanmaz çelik krom
Montaj şekli Yandan bağlantı aparatı ile
Birleşim noktaları Kaynaklı ve bilezikli

Proje Açıklaması

Yandan bağlantılı korkuluk fiyatları, kullanılan aksesuarların diğer paslanmaz korkuluk aparatlarıyla aynı olmadığı için değişiklik gösterebilir.

Bu sebeple paslanmaz merdiven korkuluğu siparişi verilirken bağlantı noktalarının üstten mi yoksa yandan bağlantılımı olacağı belirtilmelidir.  Diğer yandan bağlantılı korkuluklarda olduğu gibi paslanmaz korkuluklar da sağlamlık bakımından avantajlıdır.

 

Bunun sebebi normal korkuluk modellerinde her bir dikme merdivene sadece bir noktadan bağlanırken yandan bağlantı aparatlarıyla monte edilen bir paslanmaz korkulukta dikmeler iki ayrı noktadan sabitlenir.

Yandan bağlantılı korkulukların tercih edilmesinin sebebi genellikle merdiven genişligini korumak (dar merdivenler için). Bunula beraber görsel olarak beğenilmesinde tercih sebeplerindendir.

 

Bina içi merdiven genişliğinin gerekenin altında olması durumunda, bu alanı daha da daraltmamak amacıyla yandan bağlantılı korkuluk modeli tercih edilir.

Merdiven korkuluğunun yandan bağlantılı olması diğer korkuluklara göre daha zayıf olduğu anlamına gelmez, aksine iki ayrı noktadan merdivene monte edildiğinden esneklik minimuma indirilir.

Yandan bağlantı aksesuarları diğer korkuluk aksesuarlarından farklı olduğundan fiyat bakımından bir miktar farklılık gösterebilir.

 

Paslanmaz korkuluklar oldukça sağlam ve estetiktir. Merdiven, balkon teraslarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Merdiven ve balkonlarda kullanımı uygun olan sağlam olduğu gibi dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı küpeştelerdir.

Estetik, modern Bir görünüme sahip olan paslanmaz küpeşte korkuluk aparat ve aksesuar bakımından da oldukça zengin olduğu için sınırsız sayıda modeli mevcuttur.

 

Paslanmaz standart korkuluk küpeşte modeli Camlı paslanmaz korkuluk olarak ta kullanılan paslanmaz korkuluk modeli uzun ömürlüdür ettik uzun yıllar boyu Bakım gerektirmeden Kullanılır.

Paslanmaz korkuluk fiyatları; kullanılan malzemenin özelliklerine, korkuluğun modeline, montaj yapılacak yere ve miktarına göre belirlenir.

 

Bu özellikler kullanılan profil veya borunun çapı, et kalınlığı ve uzunluğudur. Bunlar montaj yapılacak merdivenin özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Bir diğer etkense kullanılacak olan modeldir. Merdivene monte edilecek olan model müşterinin isteğine göre yine merdivene uygun olmak şartıyla belirlenir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Benzer Projeler