Kapat
ArabicAzerbaijaniEnglishGermanRussianTurkish

Alüminyum Profil Korkuluk


Proje Detayları

Üst küpeşte 50mm alüminyum
Dikmeler 40x40 alüminyum profil
Ara kayıtlar 15x15 alüminyum profil
Küpeşte baglantısı Alüminyum L bağlantı
Zemin bağlantısı Alüminyum ankraj (epoksi ile)
Yükseklik Yerden 90cm

Proje Açıklaması

Alüminyum Merdiven korkuluk

Alüminyum korkuluklar günümüzde apartman merdivenleri ve balkonlarında çok sık görülmektedir. Alüminyum korkulukların cok fazla tercih edilmesinin sebebi maliyetinin düşük olmasıdır. Tabiki maliyetinin düşük olması kalitesininde düşük olduğu anlamına gelmez. Aksine alüminyum korkuluklar kalitesi yüksek ürünlerdir. Montaj süresi kısadır fakat ömrü uzundur. Alüminyum korkuluklar merdivenlerde olduğu gibi balkon ve teraslarda da kullanılar. Balkon ve teras korkuluklarında alüminyum dikmeler arasına cam olarak da kullanılabilir. Alüminyum korkuluk imalat ve montajını en iyi şekilde yapan firmamızla iletişime geçerek sipariş verebilir ya da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alüminyum Camlı Korkuluk

Alüminyum camlı korkuluk; Balkon korkuluklarnda bolca kullanılan camlı korkulukların bir ddiğer modelide alüminyum küpeşteli cam korkuluklardır. Bu cam korkuluklar alüminyum üst küpeşte ve yine alüminyum alt cam kanalı kullanılarak cam korkuluğun sabitlenmesiyle monte edilir. Oldukça şık durması ve fiyat bakımından da uygun olması tercih sebeplerindendir. Alüminyum camlı korkulukların yaısıra paslanmaz çelikten imal edilen paslanmaz camlı korkuluk modellerimizde bulunmaktadır.

Alüminyum Bahçe Korkuluk

Bahçe korkuluklarında cok kullanılan cam korkuluk aynı zamanda alüminyum aparatlarlada sabitlenebilir.    Alüminyum paslanmaması ve renk seçeneklerinin bulunması tercih sebeplerindendir. Alüminyum küpeşteler parapet üstü korkuluk ya da zemin üzerine monte edilebilir.

Alüminyum küpeşte Korkuluk Modelleri

Alüminyum korkuluk modelleri Alüminyum korkuluk ve küpeşte fiyatları paslanmaz korkuluk sistemi ve alüminyum merdiven korkuluğu. Merdiven ve balkonlar için merdiven korkulukları. Camlı balkon korkulukları ve alüminyum aparat kullanılarak monte edilen cam korkuluk. Alüminyum küpeşte Korkuluk modellerimizi incelemek için Burayı tıklayın

Detaylı bilgi almak ve Fiyat teklifi istemek için bizi arayın.

 

[Toplam: 2   Ortalama: 4/5]

Benzer Projeler

WhatsApp chat