Kapat

Galvaniz Teras Korkuluk


Proje Açıklaması

Galvaniz

Galvaniz 450 derecede eritilmiş çinko dolu haznenin içine daldırılarak elde edilen demire denir. Bu birleşme sonucu demir ve çinko çok güçlü bir faz tabakası oluşturur. Oluşan bu faz tabakası sayesinde demir özellikle paslanmaya karşı dayanıklı hale gelir. Dış mekanlarda kullanıma uygun olması nedeniyle galvaniz metaller oldukça yaygın olarak kullanılır.

Boru Galvaniz Korkuluk

Galvanizli çelik kullanılarak imal edilen korkuluk çeşitlerinden biride boru tipi galvaniz korkuluktur. Galvaniz boru ve uyumlu korkuluk aparatlarıyla (galvaniz dirsek, galvaniz rozet, galvaniz tapa, galvaniz taban pulu) montajı yapılır. Galvaniz özellik itibarı ile paslanmaya karşı mukavametli olduğu için galvaniz korkuluklarda paslanmaz ozelliktedir.  Ayrıca galvaniz korkuluklar kaynaklı olduğu alüminyum korkuluk gibi vidalama montajlarına göre dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Galvaniz Korkuluk Fiyatları

Sağlamlıgı ve paslanmaz özelliğiyle bilinen galvaniz çelikten imal edilen korkuluklar firmamız tarafından uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Galvaniz korkuluk fiyatları diğer korkuluk fiyatlarında olduğu gibi kullanılan galvaniz boru ve istenilen model ile belirlenir.   Galvaniz demirler paslanmaz ve alüminyumlara göre daha uygun fiyatlara alınabildiğinden galvanizli korkuluklarda daha uygun fiyatlara imal edilebilir.

Ferforje Korkuluk Modelleri

Ferforje korkuluk modelleri Ferforje küpeşte korkuluk resimleri, ferforje korkuluk imalatı, ferforje korkuluk fiyat listesi, ferforje korkuluk nasıl yapılır? Ferforje balkon korkuluğu ve ferforje merdiven korkuluğu imalatı.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Benzer Ürünler